tech~zx.` ~ Clan
İyi Günler Forumumuza Hoş Geldiniz.Üye Değilseniz Üye Olun ve Forumumuzdan Yararlanın.Üyelik Sadece 5 Dk Nızı Alır.cs17.someofcs.com A Uğrayın FuLL [ Ss2 ] Serverdir.Top15 1.2.3 E Adminlik Hediye Ayrıca Serverimizde En çok Takılana Adminlik Hediyemizdir.İletişim: conqueror-cs@hotmail.com
tech~zx.` ~ Clan
İyi Günler Forumumuza Hoş Geldiniz.Üye Değilseniz Üye Olun ve Forumumuzdan Yararlanın.Üyelik Sadece 5 Dk Nızı Alır.cs17.someofcs.com A Uğrayın FuLL [ Ss2 ] Serverdir.Top15 1.2.3 E Adminlik Hediye Ayrıca Serverimizde En çok Takılana Adminlik Hediyemizdir.İletişim: conqueror-cs@hotmail.com
tech~zx.` ~ Clan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tech~zx.` ~ Clan

tech~zx.` ~ Clan Forumuna Hoş Geldiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanıdınmı He Fıkrası

YazarMesaj
quaL[!]Ty^
Admin
quaL[!]Ty^

Tanıdınmı He Fıkrası Empty
MesajKonu: Tanıdınmı He Fıkrası   Tanıdınmı He Fıkrası I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 3:45 pm

bir gün hoca bir sınav yapacaktı.herkez deli gibi çalışmıştı.Ama sınıfa girdiklerinde kalem kağıt deyil mikroskoplar vardı.Çocuklar şaşırdı ve hocalara hemen itirazlar başladı eeeee tabi sen nasıl karşılardınki?Çaresizce geçmişler mikroskobun başına hoca:
__Bu mikroskop aletinin içinde bir hayvan türünün bacağı var ve bu bacağın hangi hayvana ait olduğunu bulacaksınız dedi.
Sınıftan Can bu na şöyle cevap verdi ben gidiyorum anasını satıyım ya!!
hoca:
__Sen kimsin len kapıyı çarpıp çıkıyorsun?
Kapı biraz aralandı ve bir bacak çıktı söyle lan tanıdın mı beni söyle lan söyleeeee

dedi!!!
https://tech-zx.yetkin-forum.com

Tanıdınmı He Fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vampir Fıkrası
» Nöbet Fıkrası
» Kapı Fıkrası
» Tatbikat Fıkrası
» Vasiyet Fıkrası